Szczegóły inwestycji

Inwestycja „Korczaka 6” to zespół 96 lokali mieszkalnych, wyposażony w podziemny oraz naziemny parking.
Znajduje się w centrum Śremu - w sąsiedztwie dużego pawilonu handlowego, przedszkoli, szkół, szpitala oraz supermarketów.

W bliskim otoczeniu znajduje się duży miejski park, zalew a także las. Nasza inwestycja poprzez swoje różnorodne umiejscowienie jest idealne zarówno dla młodych osób ceniących sobie niezależność i pobyt w samym centrum miasta, jak i rodzin z dziećmi a także osób starszych, które w niedalekiej odległości mogą cieszysz się zielonymi terenami i bliskością natury.

Standard wykonania naszych mieszkań

Mieszkania, które oferujemy w naszej inwestycji zawierają się w przedziale od 32,71 m2 do 58,98 m2. Do każdego z nich przynależny jest ogródek w mieszkaniach na parterze lub taras w mieszkaniach znajdujących się na piętrach budynku. Dla wygody naszych klientów inwestycję wyposażyliśmy w windy, podziemny oraz naziemny parking a także komórki lokatorskie. Każde mieszkanie będzie posiadało także wbudowane rolety zewnętrzne.

Otoczenie budynku zaprojektowaliśmy z myślą o odpoczynku i relaksie - pełne zieleni, drzew i krzewów.

Całość ta sprawia, że mieszkania u nas są niezwykle komfortowe i atrakcyjne – zarówno pod względem lokalizacji jak i dopasowania dla osób młodych
i niezależnych, rodzin z dziećmi a także osób starszych. Wszystko to zasługa starannie przemyślanych rozwiązań zastosowanych podczas jego projektowania.

Podane ceny za lokale mieszkalne są cenami NETTO do których należy doliczyć podatek VAT 8%

 

Kliknij, aby pobrać Standard Wykończenia.

×

Masz pytania? Napisz do nas!

×

Masz pytania? Napisz do nas!